Na poddaszu

5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788377021996
poezja
Pretender

Ten utwór nie jest objęty majątkowym prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać. Jeśli utwór opatrzony jest dodatkowymi materiałami (przypisy, motywy literackie etc.), które podlegają prawu autorskiemu, to te dodatkowe materiały udostępnione są na licencji Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0.
Zasób opracowany na podstawie: Bolesław Leśmian, Napój cienisty, Wydawnictwo Mortkowicza, Warszawa 1936
Publikacja zrealizowana w ramach projektu Wolne Lektury (http://wolnelektury.pl). Reprodukcja cyfrowa wykonana przez Bibliotekę Narodową z egzemplarza pochodzącego ze zbiorów BN.
Opracowanie redakcyjne i przypisy: Agnieszka Ginalska, Marta Niedziałkowska, Aleksandra Sekuła.
Ilustracja na okładce: slightly everything@Flickr, CC BY 2.0.

źródło opisu: http://wolnelektury.pl/katalog/lektura/napoj-cienisty-na-poddaszu.html

źródło okładki: http://wolnelektury.pl/katalog/lektura/napoj-cienisty-na-poddaszu.html

Pretender | 2016-09-20
Przeczytana: 20 września 2016