Człowiek i zdrowie

Wydawnictwo: Wolne Lektury
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
bajki
Pretender

Ten utwór nie jest objęty majątkowym prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać. Jeśli utwór opatrzony jest dodatkowymi materiałami (przypisy, motywy literackie etc.), które podlegają prawu autorskiemu, to te dodatkowe materiały udostępnione są na licencji Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0.
Zasób opracowany na podstawie: Ignacy Krasicki, Bajki, oprac. Zbigniew Goliński, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Kraków, 1975
Publikacja zrealizowana w ramach projektu Wolne Lektury (http://wolnelektury.pl). Reprodukcja cyfrowa wykonana przez Bibliotekę Narodową z egzemplarza pochodzącego ze zbiorów BN.
Opracowanie redakcyjne i przypisy: Dariusz Gałecki, Zbigniew Goliński, Marta Niedziałkowska, Aleksandra Sekuła, Olga Sutkowska.
Ilustracja na okładce: Brett Jordan@Flickr, CC BY 2.0.

źródło opisu: http://wolnelektury.pl/katalog/lektura/czlowiek-i-zdrowie.html

Róża_seledynowa | 2017-06-23
Tohverus | 2017-04-28
Na półkach: Przeczytane, WOLNE LEKTURY, 2017
    Wiersze dla dzieci
    Aleksander Fredro, Maria Konopnicka, Stanisław Jachowicz, Adam Mickiewicz,...
    Bajki polskie
    Aleksander Fredro, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, Ignacy Krasicki