Franklin Koloruję i zgaduję 1

Wydawnictwo: Debit
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
youstyna

Książka stworzona z myślą o najmłodszych wielbicielach przygód zielonego żółwia Franklina. Zawiera zestaw kolorowanek, zabaw, prostych ćwiczeń i zagadek odpowiednich dla młodszych przedszkolaków. Proste ilustracje z dużymi elementami do kolorowania i zadania dostosowane poziomem do możliwości małych dzieci umożliwią dobrą zabawę i jednocześnie pomogą ćwiczyć sprawność manualną ręki, wymaganą przed przystąpieniem do nauki pisania. Wszystkie zabawy nawiązują do lubianych przez dzieci książeczek o żółwiu Franklinie. Najmłodsi znajdą tu postacie ulubionego żółwika, jego kolegów i rodzinę a także sytuacje i otoczenie znane z historyjek o Franklinie.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/franklin-koloruje-i-zgaduje-1/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/franklin-koloruje-i-zgaduje-1/

Kotkad | 2017-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2017

Bez wielkich rewelacji. Historyjka dla dzieci. Moje dzieci nie są miłośnikami bajki a i książka przeczytana bez echa.

Na półkach