Puzzle

Wydawnictwo: Lamba
9788391989562

Puzzle Adama Gnycha to układanka, w której trzeba dopasować do siebie nie tylko poszczególne elementy, ale połączyć kilka światów. Co to za światya Nie zdradzę trzeba je samemu odnaleźć i odróżnić od siebie. Lecz to zaledwie pierwszy krok do rozwiązania łamigłówki. Drugim jest odpowiedź na pytanie, w której z rzeczywistości żyje bohater. Następnie odgadnąć, czy w jakiejkolwiek z nich czuje się szczęśliwy. A na koniec porównać otrzymany obraz z tym, co widzimy w lustrze. Dlatego Puzzle to gra równie wciągająca, co niebezpieczna. Marta Mizuro Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

Dorry_2000 | 2012-12-17
Przeczytana: 26 czerwca 2013