Uczę się z kartami pracy Część 1

Wydawnictwo: Harmonia
youstyna

Karty pracy przygotowano z myślą o uczniach z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Publikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla uczniów szkół przysposabiających do pracy, ale można ją także wykorzystać w szkołach specjalnych – podstawowych i gimnazjach, ośrodkach rewalidacyjno-wychowawczych i klasach integracyjnych. Karty są skonstruowane tak, aby...

Karty są skonstruowane tak, aby nauczyciel korzystał z gotowych poleceń, a stosując zasadę indywidualizacji – sam mógł je modyfikować, dostosowując zadania do możliwości intelektualnych ucznia. Treść kart pracy odpowiada rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i jest zgodna z podstawą programową MEN z 27 sierpnia 2012 roku.

źródło opisu: https://www.harmonia.edu.pl/pl/p/UCZE-SIE-Z-KARTAMI-PRACY-czesc-1/1043

źródło okładki: https://www.harmonia.edu.pl/pl/p/UCZE-SIE-Z-KARTAMI-PRACY-czesc-1/1043