Pewny start Cztery pory roku Wiosna - Lato

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
youstyna

"Materiały ćwiczeniowe dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną Pewny start: Wiosna-Lato" to 69 kolorowych kart ćwiczeń wszechstronnie stymulujących rozwój, a także usprawniających wszystkie niezbędne funkcje poznawcze. Tematyka części "Pewny start: Wiosna-Lato" • Zwiastuny wiosny • Rośliny • Wiosenne porządki • Wielkanoc • Zwierzęta • Woda • Zawody • Zakupy • Wycieczki i wakacje • Na...

Tematyka części "Pewny start: Wiosna-Lato"
• Zwiastuny wiosny
• Rośliny