Ziemia nawrócona, Tom I

Wydawnictwo: Biblioteka Expressu Ilustrowanego

Drukowana na łamach "Expressu Ilustrowanego" "Ziemia nawrócona" to pasjonująca powieść współczesna, utrzymana w poważnym realistycznym toku i obejmująca wszystkie kręgi społeczne, wszelkie dzielnice i środowiska, wszelkie dobre i złe aspekty życia łódzkiej metropolii, rynki, prywatne i państwowe przedsiębiorstwa, hotele, kawiarnie, kasyna gry, kościoły, parki, pałace i cmentarze. Na tym tle, w...

Na tym tle, w szerokiej panoramie mistrza, rozgrywają się losy jednostek, wielkich fortun i bolesnych upadków, intryg, oszustw, morderstw, heroicznych postaw, pięknych i szlachetnych gestów oraz szczęśliwych i nieszczęśliwych miłości.

źródło opisu: Biblioteka Expressu Ilustrowanego

źródło okładki: zdjęcie autorskie