Dydaktyka specjalna. Wybrane zagadnienia

Wydawnictwo: Harmonia
youstyna

Zebrane w niniejszym tomie rozprawy dotyczą kilku problemów dydaktyki specjalnej najbardziej aktualnych i ważnych w tej dziedzinie wiedzy. Rozprawy te są próbą odpowiedzi na pytania nurtujące studentów, pedagogów specjalnych i terapeutów na co dzień pracujących z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Oto niektóre z poruszanych w publikacji zagadnień: - Jaki jest związek dydaktyki...

Oto niektóre z poruszanych w publikacji zagadnień:
- Jaki jest związek dydaktyki ogólnej z dydaktyką specjalną?
- Czym charakteryzuje się dorobek dydaktyki specjalnej?
- Jakie są możliwości i sposoby wdrażania nowych metod kształcenia?
- Jaki jest charakter i jakie są przyczyny zmian zachodzących w dydaktyce specjalnej?

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/dydaktyka-specjalna/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/dydaktyka-specjalna/