Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron RPG - Przewodnik po Westeros

Tłumaczenie: Grzegorz Uberman
Wydawnictwo: Kuźnia Gier
A Song of Ice and Fire Roleplaying Campaign Guide: A Game of Thrones Edition
Chrisstofferr

Starkowie, Lannisterowie, Baratheonowie. Królewska Przystań, Mur, Harrenhal. Nocna Straż, Gwardia Królewska, Bractwo bez Chorągwi. Świat Pieśni Lodu i Ognia jest bogaty w rody, miejsca, grupy i postacie, które pozostawiają trwały ślad na Westeros. Siedem Królestw to burzliwa kraina, w której nie ustaje walka o Żelazny Tron, a kulisy tej rozgrywki zafascynowały fanów fantastyki na całym świecie. Dzięki podręcznikowi Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron RPG - Przewodnik po Westeros będziecie mogli poznać świat wykreowany przez George'a R.R. Martina jeszcze lepiej, niezależnie od tego, czy gracie w gry fabularne, czy chcecie po prostu uporządkować swoją wiedzę na jego temat.

Przewodnik po Westeros to gratka dla fanów serialu "Gra o Tron" oraz książek Martina - podręcznik, który można wykorzystać bezpośrednio z nadchodzącą Księgą Zasad aby mieć dostęp do tła złożonego z zasad i mechaniki, ale również samodzielnie okaże się niezastąpioną skarbnicą informacji, pozwalającą zagłębić się w świat Pieśni Lodu i Ognia.

źródło opisu: http://www.rebel.pl/product.php/1,5041/99862/Piesn...(?)

źródło okładki: http://piesnloduiognia.pl/wp-content/uploads/2015/11/plio-RPG.jpg

Pini | 2017-10-19
Ulairi | 2017-08-09