Pewny start Mój dobry rok Zeszyt grafomotoryczny Karty zadaniowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
youstyna

"Mój dobry rok. Zeszyt grafomotoryczny" to zbiór kart pracy, które pomagają kształtować i utrwalać prawidłowy chwyt narzędzia pisarskiego, regulować napięcie mięśniowe i ćwiczyć płynność ruchów. Publikacja może być wykorzystywana w pracy z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną, specyficznymi trudnościami w uczeniu się oraz w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, szczególnie w...

Publikacja może być wykorzystywana w pracy z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną, specyficznymi trudnościami w uczeniu się oraz w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, szczególnie w przypadku uczniów o obniżonym poziomie sprawności grafomotorycznej.

Karty zawierają propozycję ćwiczeń o zróżnicowanym poziomie trudności:
• rysowanie po śladzie,
• łączenie kropek,
• rysowanie oburącz,
• dorysowywanie brakujących elementów.

"Mój dobry rok. Zeszyt grafomotoryczny" składa się 24 kart.