Zupowy detoks

Wydawnictwo: Muza
6 (17 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
detoks, zupy
orchideaidea

W książce „Zupowy detoks” autorki zajmują się wpływem podejmowanych decyzji żywieniowych i oczyszczania organizmu na jakość życia. Inspirują do zmian i aktywnie propagują ich wprowadzanie, proponują czytelnikom rozwiązania pozwalające dokładnie przyjrzeć się własnym nawykom i przekonaniom, poznać potrzeby własnego ciała, swoje wartości i mocne strony, wprowadzić trwałe zmiany w odżywianiu i oczyścić organizm.

źródło opisu: http://muza.com.pl/poradniki/2502-zupowy-detoks-9788328704787.html

źródło okładki: http://muza.com.pl/poradniki/2502-zupowy-detoks-9788328704787.html

TYgryska | 2017-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2017

Ciekawa książka. Napisana w sposób zrozumiały. Inspiruje do zmiany nawyków żywieniowych.

Wartościowe w tej książce jest dla mnie to, że:
1) wskazuje produkty żywnościowe, które powinniśmy spożywać w zależności od pory roku;
2) przepisy są pod konkretną porę roku;
3) przepisy nie są skomplikowane;
4) przepisy nie składają się z produktów, na które mnie nie stać;
5) przydatne informacje dotyczące produktów żywnościowych i funkcjonowania organizmu;
6) konkretny jadłospis na 7-dniowy detoks.

dziczka | 2016-11-14
Przeczytana: 13 listopada 2016

Książka o zdrowym żywieniu jakich wiele. Przepisy niewyszukane. Nie jest to poradnik dla zwykłych śmiertelników tylko osób zafiksowanych na dietach bezglutenowych.

paciutek00 | 2017-10-07
Przeczytana: 07 października 2017