Kłamstwo ma krótkie nogi

Okładka książki Kłamstwo ma krótkie nogi Ferdinando Albertazzi, Sara Benecino
Okładka książki Kłamstwo ma krótkie nogi
Ferdinando AlbertazziSara Benecino Wydawnictwo: WAM Seria: Wielkie Problemy Naszych Dzieci: Historyjki terapeutyczne literatura dziecięca
29 str. 29 min.
2009-01-01
29 min.
Agnieszka Maria Stefańska
bajki terapeutyczne kłamstwo

Zawiodla mnie ta ksiazka. Spodziewalam sie fajnie napisanej historii dla dzieci zakonczonej moralem, ze klamac nie warto.

Dla odmiany, zakonczenie jest bardzo nieczytelne, wymaga duzej pracy wlasnej i analizy... ja sama myslalam przez chwile co autor chcial przekazac i nie bylo to intuicyjne.
Dzieci sprawdzaly ksiazke w poszukiwaniu sladow po wyrwanej stronie, gdyz byly pewne ze to nie jest koniec... historia jest urwana nagle... niespodziewanie....

Czytajac opis z okladki juz po lakturze tej ksiazki widze, ze nie oddaje jej tresci. Wszystko jest jakies niedopracowane.

Ksiazka miala potencjal, dobry tytul, ciekawa historia... ale zdecydowanie nie jest to tresc dla 8 letniego dziecka, zbyt duzo metafor, ktore nie sa oczywiste.

Osobiscie nie polecam.

• Dziecięce
  • Dla dzieci 4 - 12 lat
  • Dla dzieci
  • Psychologia: Bajkoterapia
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach

Dodaj cytat z książki Kłamstwo ma krótkie nogi