Daleki Kraj

Wydawnictwo: Borrusia

Przygotowana w polskiej wersji językowej książka Ein Land so weit stanowi rezultat fascynacji Petry Reski poszukiwaniem korzeni swojej rodziny i własnej tożsamości, które po wielu latach poszukiwań odnajduje w malowniczej warmińskiej wsi Ruś. Powieść Daleki kraj to zapis wspomnień magicznej dla autorki krainy historii rodziny Reski, opowiedzianej przez dziadków z zachowaniem charakterystycznego prusko-wschodniego dialektu.

Natalia Sta | 2012-08-12
Przeczytana: maj 2012