Sztuka wojny. Sztuka planowania kariery.

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Jacek | 2014-01-21
Przeczytana: 01 marca 2010

To wydanie prezentuje bardzo interesujący sposób przedstawiania treści. Po otwarciu książki w dowolnym miejscu, z jednej strony obserwujemy oryginalny tekst Sztuki wojny, a z drugiej możliwie wierne przełożenie dawnych wojennych maksym na język współczesnych korporacji i właśnie planowania kariery. Przerażającym może wydawać się to, jak obie połówki dobrze do siebie pasują i choćby dla tego odczucia, pojawiającego się w trakcie lektury, warto zajrzeć do tej książki i zapoznać się z jej treścią. Dodatkowe poznanie rad i zaleceń, które najwyraźniej sprawdzają się już przeszło dwa i pół tysiąca lat, odbywa się jakby mimochodem i nie nuży, mimo specyficznej konstrukcji książki i jej języka.

Sebastian | 2012-12-12

Ciekawa.