Niacyna b3 w leczeniu

arduina

źródło okładki: google

picasso83 | 2018-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2018

Bardzo przydatna i fajnie napisana książka dla osób interesujących się zdrowym żywieniem i wpływem witamin (w tym przypadku niezwykłym wpływem niacyny) na leczenie wielu chorób uważanych za nieuleczalne.

Rybaczka | 2016-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2016

Historie ludzi, którzy po terapiach witaminowych zaczęli wreszcie normalnie funkcjonować i odzyskali swoje życie. Szczęśliwi ludzie dzielą się z nami swoimi przeżyciami i opisują wyniki terapii. Fantastyczne teksty.

Amanda71 | 2016-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2016

Już z przedmowy dowiadujemy się, że niacyna podnosi poziom HDL - tzw. dobrego cholesterolu, a obniża najbardziej szkodliwą jego formę - lipoproteiny (VLDL). Biochemiczne właściwości tej powszechnie znanej witaminy B3 są szerokie i warto je wykorzystać w leczeniu.

IwonaB | 2017-10-17
Na półkach: 2018, Przeczytane, Zdrowie