Zgłosuj na książki roku 2017
The Trumpet of the Swan
9788308062050

E.B. White, autor Pajęczyny Charlotty i Stuarta Malutkiego królujących w rankingach najlepszych powieści dla dzieci wszech czasów, w pięknej historii ŁABĘDZIE NUTKI. W rodzinie łabędzi trębaczy na świat przychodzą upragnione trojaczki. Louis, jedno z łabędziątek, jest jednak inne niż rodzeństwo: nie potrafi wydawać żadnych dźwięków. Czy kontynuowanie rodzinnej tradycji śpiewania będzie w...

W rodzinie łabędzi trębaczy na świat przychodzą upragnione trojaczki. Louis, jedno z łabędziątek, jest jednak inne niż rodzeństwo: nie potrafi wydawać żadnych dźwięków. Czy kontynuowanie rodzinnej tradycji śpiewania będzie w ogóle możliwe w tej sytuacji?

Ponadczasowa, wielokrotnie ekranizowana opowieść o przyjaźni, akceptacji odmienności i zaufaniu, która podbiła serca dzieci na całym świecie. Dziś wielbiciele tej historii czytają ją swoim dzieciom i wnukom.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoliterackie.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoliterackie.pl