English for public health. Podręcznik

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
9788320034028
popularnonaukowa
youstyna

Jest to podręcznik do nauki specjalistycznego języka angielskiego przeznaczony dla studentów kształcących się na kierunku zdrowie publiczne oraz dla osób zajmujących się taką problematyką i utrzymujących kontakty miedzynarodowe dotyczce tej dziedziny. Książka ma bardzo przejrzysty układ. Podzielona jest tematycznie na 12 rozdziałów, a każdy rozdział składa się z następujacych części: -...

- wprowadzenie

- ćwiczenie umiejętności rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu czytanego

- ćwiczenia gramatyczne

- ćwiczenia słownictwa

- zadania podsumowujące zdobytą wiedzę.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90075152-english-for-public-health-2-cd-podrecznik

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90075152-english-for-public-health-2-cd-podrecznik

Malwina | 2017-09-10
Na półkach