Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Osobista książka kucharska dla osób z grupą krwi A

Wydawnictwo: MADA
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Eat Right 4 Your Type (Type A)
zdrowie, medycyna
skun

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Nie można napisać, że przeczytało się tą książkę. Można ją co najwyżej przejrzeć. Ucieszyło mnie, że jest jeszcze w sprzedaży. Prócz przepisów zawiera praktyczne porady na temat przygotowania posiłków, zdrowych zamienników i praktycznych rozwiązań co do żywienia zgodnie z grupą krwi. Jedna z autorek Kristin O'Connor zainteresowała się całą ideą żywienia zgodnie z grupą krwi i pomogła Peter'owi J. D'Adamo przygotować i unowocześnić przepisy do też książeczki. Obecnie w sklepach o wiele łatwiej jest kupić produkty, które wykorzystywane są tu do gotowania oraz jako zamienniki (np. melasa zamiast cukru). Poza tym takie żywienie to nie dieta, tylko sposób życia. Dlatego ludzie żyjący zgodnie ze swoją grupą krwi są zdrowi i nie odczuwają głodu, a przy tym łatwiej utrzymują sylwetkę. Nie ma efektu jojo jak przy innych dietach, bo to nie jest dieta tylko sposób na życie. Polecam.

mojewloskieimpresje | 2017-04-13
Kamila Głowacka | 2017-04-12