English for dentistry. Podręcznik dla studentów i lekarzy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
9788320035230
popularnonaukowa
youstyna

Jest to nowoczesny podręcznik języka specjalistycznego, przeznaczony dla studentów wydziałów lekarsko-dentystycznych oraz lekarzy dentystów, którzy opanowali język angielski w stopniu średnio zaawansowanym lub zaawansowanym. Podręcznik jest napisany zgodnie z programem nauczania. Został poszerzony o treści niezbędne do pełnej komunikacji w środowisku zawodowym. Składa się z 30 jednostek tematycznych, podzielonych na pre-reading (1-3 pytania), tekst wraz z pytaniami na rozumienie (zdania prawdziwe, fałszywe, poprawa błędnych informacji), użycie języka w praktyce (dialogi, modele zdań), ćwiczenia (nowe słownictwo) oraz słownik nowych pojęć i wyrażeń. Wszystkie teksty i dialogi znalazły się na 2 płytach CD dołączonej do podręcznika.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/p-b/english-for-dentistry-podrecznik-dla/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/p-b/english-for-dentistry-podrecznik-dla/