Chirurgia małych zwierząt Tom 1. Chirurgia ogólna. Anestezjologia. Skóra i tkanki miękkie

Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
flora i fauna
youstyna

Opracowanie jest częścią czterotomowego dzieła. Całość podręcznika została zaprojektowana jako wydanie czterotomowe, obejmujące takie zagadnienia jak: – chirurgia ogólna, chirurgia tkanek miękkich i anestezjologia (tom I); – chirurgia głowy, szyi i klatki piersiowej (tom II); – chirurgia brzucha i miednicy (tom III); – chirurgia układu kostno-stawowego i układu nerwowego (tom IV). W tym tomie...

Opracowanie jest częścią czterotomowego dzieła.
– chirurgia ogólna, chirurgia tkanek miękkich i anestezjologia (tom I);
– chirurgia głowy, szyi i klatki piersiowej (tom II);
– chirurgia brzucha i miednicy (tom III);
– chirurgia układu kostno-stawowego i układu nerwowego (tom IV).

W tym tomie przedstawiono teoretyczne i praktyczne elementy podstawowych działań chirurgicznych (określanych jako chirurgia ogólna), a także anestezjologii i chirurgii tkanek miękkich. Treść podręcznika została podzielona na 5 głównych działów dotyczących: ogólnych i miejscowych następstw urazu, podstawowych zabiegów chirurgicznych, anestezjologii, zarysu onkologii oraz chirurgii skóry i tkanek miękkich.

Joanna | 2017-09-28
Na półkach: Posiadam