Choroby bydła mlecznego Tom 2

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
flora i fauna
youstyna

praktyczne informacje przydatne podczas wykonywania niektórych zbiegów rutynowych i leczniczych u bydła, a także omówienie związanych z nimi komplikacji szczegółowa charakterystyka jednostek chorobowych z uwzględnieniem ich definicji, patogenezy, rozpoznania, terapii i profilaktyki opis poszczególnych etapów badania klinicznego analiza przypadków klinicznych, które dostarczają cennych...

opis poszczególnych etapów badania klinicznego
analiza przypadków klinicznych, które dostarczają cennych wskazówek, wspomagających proces diagnostyki różnicowej
płyta DVD z filmami przedstawiającymi przypadki neurologiczne, zapisy badań endoskopowych i ultrasonograficznych oraz innych technik obrazowania
tabele, ryciny, zdjęcia, dzięki którym omawiane treści stają się czytelne i przejrzyste
Publikacja jest przeznaczona dla studentów wydziałów medycyny weterynaryjnej oraz lekarzy weterynarii, sprawujących opiekę nad stadami bydła, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę zawodową. Podręcznik dostarcza kompletnej wiedzy, teoretycznej i praktycznej, niezbędnej w diagnozowaniu, leczeniu oraz zapobieganiu chorobom bydła.