MUSICK MAGAZINE nr 15 (2/2016)

20849664
czasopisma
Dawidja78

Na okładce 15. numeru Musick Magazine jest Slayer! To miejsce czekało na nich długo. Ale wreszcie są tam, gdzie być powinni. W środku zapraszamy na lekturę wywiadu z Kerrym Kingiem (jedyny wywiad jakiego zespół udzielił podczas swojej ostatniej wizyty w Polsce). Nie mniej ciekawie prezentuje się pozostała część materiałów z bieżącego numeru. I tak, na okoliczność nowych płyt proponujemy...

Nie mniej ciekawie prezentuje się pozostała część materiałów z bieżącego numeru. I tak, na okoliczność nowych płyt proponujemy wywiady z : Neurosis, Asphyx, Nails, Candlemass, Dark Funeral, Ringworm, Blues Pills. Steve Tucker opowiada o najnowszym albumie Warfather oraz sytuacji w Morbid Angel. Wędrowcy- Tułacze-Zbiegi rzadko wypowiadają się publicznie, ale dla nas zrobili wyjątek i snują opowieść o swoim świecie.
W Ludziach cienia prezentujemy najnowsze wydawnictwa i wypowiedzi muzyków zespołów, które otacza atmosfera tajemniczości - znajdziecie tu Urfaust, Altarage, Light of the Morning Star, Caronte, Brujeria, Whoredom Rife, Solar Mass, Atomikyla, Above Aurora.
Piszemy o polskim crossoverze oraz przedstawiamy najciekawsze tegoroczne premiery płytowe z Islandii. Bogate menu z wywiadami uzupełniają: Death Angel, Whiterscape, Aborted, Vektor, Castle. Polska scena, jak zawsze u nas, jest mocno wyeksponowana - w bieżącym numerze znajdziecie rozmowy z : Dormant Ordeal, Profanatism, Thy Worshiper, Ulcer, Vidian, Trauma, Striaght Hate.
Kolejny odcinek Nowego Martwego Polskiego Metalu (Poisoned, Red Scalp, Black Smoke, Morthus), a w cyklicznym Na południe od nieba recenzujemy nowości z krajowego undergroundu.
Całość uzupełnia masywna sekcja recenzji i Sąd Kapturowy.

źródło opisu: www.musickmagazine.pl

• Zaklinacz ognia
  • Widzę cię
  • Kolej podziemna. Czarna krew Ameryki
  • Przewodnik wędrowca. Sztuka odczytywania znaków natury
  • Droga do Rio. Historie polskich emigrantów
  • Rudowłosa

6,5 (16 ocen i opinii)
Kolej podziemna. Czarna krew Ameryki
Colson Whitehead

7,18 (224 ocen i opinii)
Przewodnik wędrowca. Sztuka odczytywania znaków natury
Tristan Gooley

7,75 (8 ocen i opinii)
Droga do Rio. Historie polskich emigrantów
Aleksandra Pluta

7,75 (4 ocen i opinii)