Zielone kosmetyki. Twoje domowe SPA

Grüne Kosmetik: Bio-Pflege aus Küche und Garten
zdrowie, uroda, kosmetyka
poradniki
Athoualia

Dzięki tej książce dowiesz się jak w prosty sposób samodzielnie wykonać kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Poznasz naturalne alternatywy dla dezodorantów zawierających aluminium, kremów z parabenami, czy produktów testowanych na zwierzętach. Wszystkie zaprezentowane przez Autorkę preparaty są tak czyste, że śmiało możesz je zjeść. Poradnik zawiera ponad 130 przepisów na kosmetyki pielęgnujące ciało „od stóp do głów" wraz z kolorowymi ilustracjami. Są w nim zawarte instrukcje wykonania krok po kroku różnych kremów, maści, musów do skóry, dezodorantów, szamponów, środków do pielęgnacji zębów, jak również kosmetyków do depilacji, opalania, dla niemowląt i wiele innych. Wszystkie zaprezentowane preparaty przeznaczone są dla całej rodziny i do wszystkich rodzajów skóry.

źródło opisu: Wydawnictwo Vital, 2016

źródło okładki: Skan autorski