Deepest Kiss

Cykl: Trylogia Starka (tom 3.10)
Wydawnictwo: Kindle Edition
angielski
MissShy

My love for Damien Stark runs deep, and my need for his touch runs even deeper. He's my shelter in this world, my light when everything seems dark, and all it takes is one kiss for my body to come alive. Yet no matter where we go, our secrets threaten to surface. Someone dangerous from my past is back to stir up trouble, and now it feels like there's nowhere I can hide. I know Damien will always protect me, that our fierce desire will give us strength. In his arms I find safe harbour - and the sweetest release.

źródło opisu: goodreads.com

źródło okładki: goodreads.com