Dyskusje o książce Niebezpieczne związki

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Dziesięć pytań do czytelnika
1. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Hrabia Monte Christo 2. Jaki jest Twój ulubiony autor? Aleksander Dumas (ojciec), Agata Christie, Lucy Maud Montgomery, Guillaume Musso 3. Jaki gatunek literacki lubisz najbardziej? Najczęściej zaczytuję się w klasyce, thrillerach i kryminałach 4. Jak często kupujesz/zdobywasz nowe książki? Nie mam określonej częstotliwości, nieraz...
2 lata temu
wymienię/sprzedam (II kwartał 2014)
Wymienię:  Beta  Inne anioły  Zdrada  Czaropis  Świt demonów  Szubienica o zmierzchu  Zmrok  Władca wilków  Uwięziona
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (II kwartał 2014)
 To, co zostało  Głos serca  Najdłuższa podróż była promocja w empik, 3 książki za 2:) jak tu nie skorzystać...
9 lata temu
Książki dla 21-latki z gatunków jak dystopia i sci-fiction (chłopaki też udzielajcie się).
Odświeżam. Prośba: tym razem do moich wymagań dodam abyście mi polecili książki, które mają szczęśliwe zakończenie, nie mam ochoty czytać książek, które kończą się śmiercią bohatera/bohaterki lub jedno z nich albo każde z nich będzie żyło oddzielnie bo ktoś im przeszkodził. Dziękuję :D.
Opowiadania w formie listu
 Frankenstein Frankenstein
1901
9 lata temu
Książki z perspektywy bohatera.
 Madame Madame a w formie listów  Niebezpieczne związki Niebezpieczne związki, z lekkiej literatury polecam książki Sophie Kinsella i Melissa Nathan
Pokazuje 6 z 26
Zobacz kolejne