Ucieczka

Wydawnictwo: Printex
młodzież,
Aneta Obara

Tematem powieści są losy czternastoletniej Igi, której świat się nagle zawala z powodu rozwodu rodziców. Wśród koleżanek dziewczyna zaczyna się czuć coraz bardziej obco. Zaprzyjaźnia się jednak z Karoliną, której dotąd nie zauważała, a której rodzice są od dawna rozwiedzeni. Nagły, nieoczekiwany splot dalszych wydarzeń doprowadza Igę do decyzji ucieczki z domu. Poznaje nieco starszego Jarka,...

Nagły, nieoczekiwany splot dalszych wydarzeń doprowadza Igę do decyzji ucieczki z domu. Poznaje nieco starszego Jarka, który natychmiast zaczyna się interesować Igą i z wzajemnością. Znajomość ta trafia na wiele przeszkód, ale jak się zakończy?

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com