Miecz nieśmiertelnego t. 9

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miecz nieśmiertelnego". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Mugen-no Junin
83-237-2829-1
miecz nieśmiertelnego, manga

Dalszy ciąg przygód Manjiego i jego rozgrywki z członkami szermierczej szkoły Itto. Jeden z jej czołowych przedstawicieli przyjeżdża do prowincjonalnego miasteczka, gdzie działa mało znana szkoła samurajska. Pokonuje jej uczniów, a potem wdaje się z mistrzem szkoły w bardzo dziwne targi?Co dzięki tym rozmowom może zyskać Itto, a co stary mistrz? I co to ma wspólnego z głównym bohaterem i z jego dążącą do zemsty na szkole Itto towarzyszce?

Lucrecia | 2013-06-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga