Przymknięte oko opaczności

Wydawnictwo: Studio Marka Łebkowskiego

Niniejsze wydanie powstało na podstawie książek: "Przymknięte oko opaczności. Memuarów część I" , "Przymknięte oko opaczności. Memuarów część II" oraz "Zdążyć z happy endem".

źródło opisu: Studio Marka Łebkowskiego, 2004

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

tutli | 2010-11-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: listopad 2009

Ponieważ Starszych Panów wielbię, pewnego wieczora sięgnęłam po tę książkę, by "chwilę poczytać". "Chwila" przeciągnęła się w zarwaną noc. Raz uważałam, by nie zbudzić nikogo wybuchami śmiechu, a zaraz zalewałam się łzami. Przybora potrafi wspaniale opowiadać i niezwykle działa na emocje. Cudowna książka.

bijelodugme | 2015-11-18

Wyborna! Przybora jak nikt opowiada o otaczającej go rzeczywistości, ubierając w piękne słowa nie tylko historię, ale i emocje. Doskonale skonstruowana książką z happy endem, zarówno dla autora, jak i czytelnika.

mariola | 2016-09-30
wycinanka | 2015-12-12