Pod pierzyną

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Under the duvet

Jak wygląda świat z perspektywy łóżka? Zabawnie, jeśli wierzyć Marian Keyes. I nie chodzi tu o pewne czynności wykonywane w czy jak kto woli, na łóżku. Po prostu ta irlandzka autorka swoje książki pisze w łóżku. Nie przy biurku, na stole kuchennym zwyczajnie w łóżku, we własnej sypialni.

Nora | 2011-02-06
Przeczytana: 15 stycznia 2011

Bardzo fajne felietony, z dużą dawką humoru. Autorka nie pomija również poważnych tematów, takich jak alkoholizm. Podczas czytania książki można się zrelaksować i trochę pośmiać. Polecam!

ElaOP | 2014-02-16

rewelacyjna może nie jest ale to znakomity zbiór felietonów które owiane są znakomitym humorem. Zdecydowanie polecam

Kasia | 2012-05-31
Przeczytana: maj 2012

Zbiór ciekawych felietonów. Najbardziej podobały mi się felietony nie publikowane wcześniej.

Lucyjuicy | 2011-11-07
Przeczytana: październik 2011

Interesujący zbiór felietonów Marian Keyes. Czasem bawi, czasem śmieszy, zawsze skłania do refleksji. Polecam.

Wiola | 2012-02-28

Do szybkiego czytania,lekko i dowcipnie,tak wyobrażałam sobie Marian Keyes prywatnie.

Ilona Kacprzak | 2016-09-07
Asia | 2015-12-08