Mizerna, cicha...

Wydawnictwo: Wolne Lektury
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poezja
Pretender

Ten utwór nie jest objęty majątkowym prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać. Jeśli utwór opatrzony jest dodatkowymi materiałami (przypisy, motywy literackie etc.), które podlegają prawu autorskiemu, to te dodatkowe materiały udostępnione są na licencji Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0.
Zasób opracowany na podstawie: Śpiewnik ludu katolickiego, książka do nabożeństwa, Bytom 1900
Publikacja zrealizowana w ramach projektu Wolne Lektury (http://wolnelektury.pl). Reprodukcja cyfrowa wykonana przez Bibliotekę Śląską z egzemplarza pochodzącego ze zbiorów BŚ.
Opracowanie redakcyjne i przypisy: Paweł Kozioł, Marta Niedziałkowska.
Ilustracja na okładce: mariaaantonina@Flickr, CC BY-SA 2.0.

źródło opisu: http://wolnelektury.pl/katalog/lektura/mizerna-cicha.html

źródło okładki: http://wolnelektury.pl/katalog/lektura/mizerna-cicha.html