Droga dzikiego serca Ćwiczenia

Wydawnictwo: W drodze
poradniki
Robert

W książce Droga dzikiego serca - ćwiczenia John Eldredge i Craig Mc Connell jeszcze raz, krok po kroku, analizują i pokazują, na czym polega stawanie się mężczyzną. Prawdziwą dojrzałość zdobywa się, pokonując samego siebie, swoje słabości, lęki, podejmując ryzykowne przedsięwzięcia. Autorzy opisują własne inicjacyjne wędrówki i doświadczenia. To życie, które poznałeś jako mężczyzna, nie jest...

To życie, które poznałeś jako mężczyzna, nie jest wszystkim, co istnieje. Jest inna droga. Ścieżka wyznaczona w ciągu wieków przez mężczyzn, którzy szli przed nami. Wyznaczony szlak. I Ojciec gotowy tę ścieżkę nam pokazać i pomóc nam nią podążać.

John Eldredge jest założycielem i dyrektorem Ransomed Heart Ministries w Colorado Springs, stowarzyszenia pomagającego ludziom w odzyskaniu serca i życiu jego pełnią. Jest autorem licznych książek: Dzikie serce, Pełnia serca, Święty Romans, Podróż pragnień. Wraz z żoną i trzema synami mieszka w Kolorado. Uwielbia wyprawy w Góry Skaliste, gdzie oddaje się swoim pasjom - wędkarstwu, wspinaczce i spływom dzikimi rzekami Zachodu. Craig Mc Connell pracował jako pastor w South Bay w południowej Kalifornii. Obecnie pracuje w Ransomed Heart Ministries.

Songo12 | 2017-06-23
Mikołaj Klubiński | 2017-04-19