Imagimorphia

Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza K.E. Liber
9 (8 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
hobby
youstyna

"Imagimorphia" to niezwykła książka do kolorowania połączonego z zabawą w wyszukiwanie ukrytych obiektów. Jest to kontynuacja serii zapoczątkowanej przez "Animorphię". Książka wyróżnia się imponującą grafiką, bardzo bogatą i ekspresyjną, skierowaną do czytelników w wieku od 8 do 18 i więcej lat. Autor używając wyszukanej czarnej kreski, tworzy wyrafinowane rysunki zwierząt, wzory i ornamenty. Składają z się one z małych elementów i układają się w zadziwiające kompozycje. Książka zachęca czytelnika do dokończenia i pokolorowania niezwykłych rysunków, jak i do wyszukiwania obiektów ukrytych na jej kartach.

Zahra | 2017-03-28

Kolejna książka do kolorowania pana Rosanesa i kolejna książka która ma cudne ilustracje do pokolorowania, które niesamowicie rozbudzają wyobraźnię. Po raz kolejny polecam, super relaks gwarantowany. :)

Natusia8900 | 2016-10-19
Przeczytana: 19 października 2016

Piękne ilustracje, które koloruje się rewelacyjnie. Polecam każdemu, dla którego kolorowanie stanowi oderwanie od rzeczywistości :)

Lunaticca | 2017-07-15
Przeczytana: 2017 rok