Armada - 04 - Talizman demonów

Tłumaczenie: Maria Mosiewicz
Cykl: Armada (tom 4) | Seria: Klub Świata Komiksu
Wydawnictwo: Egmont Polska
Sillage: Le Signe des Demons
armada, morvan, buchet, navis
komiksy

Dla młodzieży i dorosłych. Science fiction. Krążowniki, statki admiralskie, transportowce wojenne, moduły techniczne... Armada to konwój tysięcy statków kosmicznych poszukujących nowych form życia na nieznanych planetach. Statki Armady zamieszkiwane są przez stworzenia pochodzące ze wszystkich stron galaktyki.

Wkp | 2014-01-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ CXII

Kolejna misja Armady przenosi Navis, tym razem z drużyną, na planetę będącą w stopniu rozwoju przypominającym średniowiecze, gdzie toczą się walki rewolucyjne i władzę. Oczywiście, jak zawsze nic nie jest tym, czym się wydaje…

Kolejny bardzo dobry tom Armady, jednej z najpopularniejszych europejskich serii. Bardzo dobry głównie ze względu na znakomite ilustracje. Scenariusz też jest niczego sobie, więc warto z komiksem się zapoznać.

P.S. Tym razem autorzy przestali też w takim, jak dotychczas stopniu epatować erotyką, pozostawiając ją w formie, jaką Japończycy określają mianem Panchira. Czy to dobrze, czy źle, pozostawiam już Waszej ocenie.

książek: 1918
krzysiu966 | 2015-07-17

Niestety serię Armada bardzo szybko dopadło, to co dotyka dużo bardziej rozbudowane historię komiksowe. Fabuła, która w pierwszych tomach była czymś świeżym - teraz trąci już trochę myszką...

Xiążki | 2017-05-10
Na półkach: GRAFIKA, Przeczytane, 2017