Twój umysł na detoksie. Jak nie zatruwać sobie życia

Wydawnictwo: Muza
poradniki
youstyna

W ciągu ostatnich lat zaobserwowano, jak stopniowo zmniejsza się w populacji odsetek osób zrównoważonych emocjonalnie i jednocześnie wzrasta ordynowanie leków psychoaktywnych o wątpliwym działaniu dobroczynnym i kontrowersyjnej skuteczności. Rafael Santandreu, autorytet w dziedzinie zdrowia psychicznego ze względu na swą drogę zawodową, działalność w zakresie nauczania i innowacyjny wkład w...

Rafael Santandreu, autorytet w dziedzinie zdrowia psychicznego ze względu na swą drogę zawodową, działalność w zakresie nauczania i innowacyjny wkład w prace badawcze, przedstawia praktyczną, prostą i naukowo dowiedzioną metodę prowadzącą do zmiany psychologicznej, uporania się z zaburzeniami emocjonalnymi i adaptacyjnymi, przemiany w osoby silniejsze i szczęśliwsze. Pokazuje prostą drogę do uzyskania harmonii wewnętrznej, która da nam poczucie szczęścia.
Czerpiąc z własnej praktyki terapeutycznej i wspomagając się prywatnymi doświadczeniami, autor pokazuje, jak zmienić nasz sposób myślenia i działania. Z osób przygnębionych, zalęknionych albo wybuchowych zmienić się w osoby spokojne, pogodne i optymistyczne. Wyjątkowość Santandreu polega na tym, że ofiarowuje nam klucz do tego, abyśmy mogli rozpocząć proces zmiany, zaakceptować innych, stać się lepszymi osobami, i, ostatecznie, osiągnąć dominujące uczucie szczęścia.

Chlorofil88 | 2018-05-15

Książka bardzo wartościowa. Pomogła mi odpowiedzieć na wiele moich pytań. Polecam wszystkim, którzy w swoim codziennym życiu czują się zagubieni i nie za bardzo szczęśliwi i szukają odpowiedzi, co jest prawdą. Generalnie okaże się, że na 100% prawda nie jest to, ze WSZYSCY tak żyją jak ludzie w korpo;) I że to czy jesteśmy wartościowi i szczęśliwi nie zależy od opinii naszego kolegi z pracy, czy też szefowej;)

dwukropek | 2017-09-27
Na półkach: Przeczytane, Psychologia, 2017
Przeczytana: 27 września 2017

Pierwsza połowa ciekawa, kilka porad nawet sobie zapisałam, ale druga część - ćwiczeniowa jak to zostało opisane, to jakieś nieporozumienie. Krótka nieciekawa w większości przypowieść, krótkie wyjaśnienie i już! Nie rób tak, myśl tak i tak i już! udało się, jesteś szczęśliwy! Taki pusty entuzjazm przemawiał przez te ostatnie rozdziały, że aż denerwował. Ludzie są różni, a tu ktoś serwuje stosik receptur i niby ma być już wszystko super. Nie kupuję tego.

wojtasgp | 2017-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2017

Książka bardzo wartościowa. Napisana przejrzystym językiem. Idee w niej zawarte bardzo korespondowały z moim codziennym życiem. Autor wykazał się dużą wiedzą i zrozumieniem natury ludzkiej.

korzon | 2018-09-16
Iris | 2018-03-05