Pomysły na własnoręczne prezenty

Wydawnictwo: Zielona Sowa
youstyna

Zbiór projektów i pomysłów do samodzielnego wykonania na wiele okazji w roku (rozwija wyobraźnię, ćwiczy zdolności manualne, kształtuje umiejętność podążania za wskazówkami) Książka zawiera wyjątkowe pomysły z łatwo dostępnych materiałów i jasne wskazówki „krok po kroku”. Ponad 40 projektów, w tym: pudełka na różne różności, ramki na zdjęcia, kukiełki, wazoniki, makiety domków i miasteczek,...

Ponad 40 projektów, w tym: pudełka na różne różności, ramki na zdjęcia, kukiełki, wazoniki, makiety domków i miasteczek, pachnące ozdoby, kolorowe osłonki na doniczki, kolorową biżuterię, zabawki.
A także wiele ciekawych pomysłów na zabawy oraz wskazówki, jak udekorować dom na przyjęcie i bal karnawałowy, jak zmienić swój strój, jak udekorować pokój i wiele innych.