Jak wydobyć się z depresji? Wydanie 6

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
youstyna

Ta książka jest przeznaczona dla ludzi, którzy czują się smutni, samotni, przygnębieni, zrozpaczeni, pogrążeni w depresji, którzy myślą o samobójstwie, oraz dla ich bliskich. Sue Atkinson sama wielokrotnie zmagała się z depresją. W tej książce pomaga cierpiącym i ich bliskim: · stawić czoło lękowi i poradzić sobie z poczuciem winy, gniewem, niską samooceną · przygotować się na dni, kiedy jest...

· przygotować się na dni, kiedy jest najtrudniej
· zrozumieć siebie, być dla siebie cierpliwym i dobrym
· poradzić sobie z „Brygadą Weź-się-w-Garść” i jej szybkimi radami
· dostrzec, kiedy potrzebna jest pomoc specjalisty i dowiedzieć się, gdzie go szukać
W jaki sposób korzystać z tej książki?
· Książka ta została napisana tak, by czytać ją małymi fragmentami.
· Zajrzyj do tych części książki, które dzisiaj przemawiają do ciebie i najlepiej pasują do twojego nastroju.
· Opuść to, co dzisiaj nie wydaje ci się odpowiednie.
· Wróć później do tych części książki, które teraz sprawiają ci trudność.
· Każdy rozdział stanowi samodzielną całość, jednak na jego końcu podaję niekiedy informacje o innych istotnych fragmentach dotyczących tego samego zagadnienia. Dzięki temu możesz podążać za sprawami, które wydają ci się istotne.
· Staraj się wykonywać zalecane działania.
· Jeśli to możliwe, korzystaj z tej książki wspólnie z przyjacielem.
Nie piszę tej książki jako „ekspert”. Nie piszę jej też dlatego, że sądzę, iż znalazłam wszystkie odpowiedzi na pytania. To jest książka o stawianiu właściwych pytań.
Sue Atkinson

Agnieszka | 2018-02-20
Przeczytana: 18 lutego 2018

Jak na mój gust: za dużo słów za mało treści, niestety.

Weronika | 2018-02-26
Grazyna | 2017-03-15