Podróż do sukcesu. Osobisty program sukcesu

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki
youstyna

Jeśli pragniesz poprowadzić ścieżkę swojego życia wprost do sukcesu powinieneś to zrobić z książką Marka Zabiciela Podróż do sukcesu. Na tym ciekawym kursie skupisz się na samodoskonaleniu, dzięki któremu osiągniesz sukces. Dzięki płynnym przejściom przez wszystkie dziedziny życia osiągniesz sukces, niezależnie od tego, co to słowo dla Ciebie oznacza. Kładąc nacisk na rozwój osobisty,...

Dzięki płynnym przejściom przez wszystkie dziedziny życia osiągniesz sukces, niezależnie od tego, co to słowo dla Ciebie oznacza. Kładąc nacisk na rozwój osobisty, duchowy, nie zapominając o istotnym elemencie, jakim jest Twoje zdrowie, Autor przeprowadzi Cię ścieżką ku doskonałości.. Praca nad sobą doprowadzi do osiągnięcia harmonii we wszystkich aspektach życia.

Kurs umotywuje do pracy już podczas czytania. Ćwiczenia, które prowadzą do samodoskonalenia będą dla Ciebie idealnym uzupełnieniem wskazówek danych przez autora. Jest to bardzo ważne, bo przecież pierwszym krokiem do osiągnięcia sukcesu jest natychmiastowe rozpoczęcie pracy w tym kierunku. Jest to również sposób na to, aby lektura przyniosła widoczne efekty.

W poszczególnych rozdziałach poznasz zasady, które przybliżą Cię do sukcesu. Ich uzupełnieniem są wypowiedzi ludzi, którzy osiągnęli sukces zarówno w sferze materialnej, jak i duchowej. Czytelnikom, którzy chcieliby pogłębić wiedzę na temat poruszanych zagadnień, autor przywołuje tytuły książek, które są doskonałym uzupełnieniem tematu.

Bo właśnie Ty możesz osiągnąć sukces dzięki klarownym wskazówkom!