Kadra narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy

Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
sport
youstyna

Kadra narodowa stoi przed wielkim wyzwaniem na Euro 2016. Książka prezentuje sylwetki najwybitniejszych polskich piłkarzy, ich drogę kariery i charakterystykę na boisku. Publikacja skierowana jest do wszystkich młodych miłośników piłki nożnej, którzy na co dzień grają w piłkę dla przyjemności na szkolnych bądź podwórkowych boiskach, oraz dla tych, którzy próbują swoich sił w klubach...

Publikacja skierowana jest do wszystkich młodych miłośników piłki nożnej, którzy na co dzień grają w piłkę dla przyjemności na szkolnych bądź podwórkowych boiskach, oraz dla tych, którzy próbują swoich sił w klubach piłkarskich zajmujących się szkoleniem piłkarskim na poziomie wyczynowym.

Każdy, kto chce grać coraz lepiej, wie, że technika piłkarska jest niezbędna do tego, aby stać się piłkarzem wszechstronnym – to znaczy takim, który będzie sobie radzić w najtrudniejszych sytuacjach na boisku.

W książce przedstawiono 36 trików, zagrań i zwodów, które powinien poznać każdy, kto chce górować nad rywalami w meczu. Poszczególne kroki ćwiczeń dokładnie opisano i pokazano na kolorowych ilustracjach.

W tym mistrzowskim treningu towarzyszą nam wybitni piłkarze Reprezentacji Polski, którzy w różnych latach stanowili o sile tego zespołu, a dzięki swoim indywidualnym umiejętnościom sprawiali radość kibicom.

źródło opisu: http://www.empik.com/kadra-narodowa-sztuczki-i-tri...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/kadra-narodowa-sztuczki-i-tri...»

FCBTVpl | 2016-10-23
Na półkach: Posiadam

Polska kadra - sztuczki i triki piłkarzy

Najmłodsi fani polskiej piłki nożnej mają wreszcie coś dla siebie. Dzięki wydawnictwu RM mogą bowiem poznać zasady techniki i taktyki, rozwijania swoich umiejętności na przykładzie najlepszych polskich piłkarzy.

Autorzy książki - Tomasz Borkowski oraz Tomasz Bocheński wykorzystali dwunastu piłkarzy polskiej reprezentacji, aby pokazali 36 elementów gry.

Dzięki książce dowiemy się jak wykonać takie elementy gry jak piąstkowanie, wyrzuty, zwody, strzały, wślizgi, podania, dośrodkowania czy drybling.

Za przykład tego posłużyli tacy zawodnicy jak Fabiański, Piszczek, Glik, Pazdan, Rybus, Olkowski, Krychowiak, Mączyński, Grosicki, Błaszczykowski, Milik oraz Lewandowski. Każdy piłkarz oraz selekcjoner Nawałka ma swoja notkę biograficzną.

W środku znajdziemy także informacje czym aktualnie zajmują się autorzy oraz trzy quizy sprawdzające wiedzę.

Książka przeznaczona dla najmłodszych, którzy stawiają w futbolu pierwsze kroki na podwórku.

Na półkach