Czego mąż ci nie mówi?

Seria: Psychologia i wiara
Wydawnictwo: W drodze
poradniki
youstyna

Mężczyźni od najmłodszych lat uczą się skrywać swoje uczucia i najgłębsze pragnienia. Tęsknią za bliskością ze swoimi żonami, ale nie wiedzą, jak ją osiągnąć. David Murrow z właściwą sobie dociekliwością i lekkością wkracza w ten milczący świat i ujawnia największe męskie sekrety. Odkrywa przed nami to, co każdy mężczyzna czuje, ale czego nie może lub nie potrafi wyjawić. Ta książka pomoże ci...

Ta książka pomoże ci lepiej rozumieć swojego męża, bardziej go kochać i szanować.

Tomasz | 2016-12-29
Przeczytana: 28 grudnia 2016

Pozycja bardzo ciekawa' to jedna z tych,które czyta się jednym tchem. Książka bardzo potrzebna, ciekawie napisana. Preludiumdo psychoterapii związku.

Grotka | 2017-08-20
Przeczytana: 14 sierpnia 2017