Babeczki do kawy

Wydawnictwo: Świat Książki
youstyna

Najbardziej migoczące gwiazdy na piekarniczym firmamencie. Eleganckie miniaturowe torciki o niezwykłym uroku: babeczki pieczołowicie przybrane kolorowymi owocami, cukrowymi perełkami lub romantycznymi kwiatami na spiętrzonym delikatnym kremie i otoczone zgrabnymi papierowymi foremkami zawsze mają perfekcyjny styl. 40 przepisów, a wśród nich rozpływające się w ustach babeczki cytrynowo-bezowe,...

Najbardziej migoczące gwiazdy na piekarniczym firmamencie.
40 przepisów, a wśród nich rozpływające się w ustach babeczki cytrynowo-bezowe, wytworne babeczki dla dziewczynek lub ogniste hot chili ukazują różnorodność tych artystycznych torcików.

magdalena85 | 2017-09-11