Niemiecki dla leniwych

Wydawnictwo: Poltext
poradniki
youstyna

Większość z nas jest wzrokowcami. Czyli zapamiętuje lepiej coś, co widzi. Tylko jak zobaczyć język obcy? Otwieramy podręcznik do niemieckiego i widzimy tysiące czarnych liter na białym tle. Oczywiście potrafimy je przeczytać, czyli złożyć w słowa, w zdania, a może i zrozumieć. Jednak przetwarzanie takich informacji to dla mózgu to spory wysiłek i stosunkowo duży nakład czasu. Zdecydowanie łatwiej byłoby zobaczyć kolorowe schematy i już na pierwszy rzut oka widzieć i rozumieć, o co chodzi.
Ta książka do szybkiej nauki niemieckiego przy użyciu nowatorskiej wizualnej metody jest napisana w pewnym sensie dla „leniwych”. Kim jest ktoś „leniwy”? To ktoś, kto nie robi nic, albo robi to co musi możliwie małym nakładem wysiłku. Jeśli dotyczy cię to pierwsze, odłóż tę książkę, bo na nic ci się nie przyda. Jeśli jednak chcesz opanować język niemiecki możliwie małym nakładem wysiłku skorzystaj z niej, bo na pewno opanujesz język niemiecki szybciej i łatwiej, bez konieczności czytania setek stron wypełnionych drobnym drukiem, zawierających setki reguł i wyjątków od tych reguł.