Kraina cieni

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Charlie Bird Parker powraca... Do Scarborough, gdzie mieszkał w dzieciństwie. Z dziadkiem. Też policjantem. Charlie jeszcze nie otrząsnął się po okrutnej śmierci żony i córki, po krwawych wydarzeniach, kiedy pomścił je, przekraczając granicę niewin

ejwa1960 | 2015-09-02
Przeczytana: 02 września 2015

To moja pierwsza książka tego autora,ładna okładka i dużo dobrych opinii czytelników zachęciły mnie do kupienia tej książki,ale sama książka nie jest nudna ale też nie porywająca.Jak się nie nic ciekawszego do czytania to polecam!

betina360 | 2013-10-05
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 05 października 2013

Dobra ksiazka z mrocznym klimatem i bardzo duzo sie w niej dzieje a koniec no coz zaskakujacy.Chetnie przeczytam inne ksiazki tego autora gdyz podoba mi sie jego styl mroczny ciekawy i wciagajacy

Dobra, naprawde dobra książka. Autor nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Dobrze napisana pomimo nie za ciekawej czcionki i wepchnieciu wszysztkiego w jak najmniejszą ilość stron to łatwo sie czyta. Osobiście ja najbardziej lubie dialogi pomiędzy dwoma przyjacielami detektywa Birda. Świetna książka a każda następna utrzymuje dobry poziom poprzedniej. Polecam

Firstlight OftheDay | 2015-10-02

Największe zaskoczenie - spodziewałam się dobrego kryminału, a wyszedł zarąbiasty horror!!!! Niepowtarzalny klimat, element zaskoczenia - miałam wrażenie, czytając wszystkie części o detektywie, że sam autor nie wiedział, w którą stronę ma pójść i dzięki niebiosom, wybrał tą mroczniejszą, para para - drogę!!! Kto nie czytał - polecam, na równi prawie z Kingiem! Tylko inne klimaty:-) świetne powieści! Bardzo inteligentny pisarz, bardzo!!! Specyficzne poczucie humoru, które uwielbiam:-)

jerusalem | 2011-06-29
Przeczytana: 28 czerwca 2011

Klimat w tej książce to poezja grozy. Pierwsze zetknięcie z Charlim Parkerem i już się zakochałem. Świetnie poprowadzona historia, która swój koniec ma zabójczo piękny.

Pestilentia | 2013-09-16

Jeden z moich ulubionych twórców tego gatunku, jego książki są i nieco nostalgiczne i nieco przerażające.

Bartosz | 2015-06-18

Charlie Parker powraca w rodzinne strony gdzie po raz kolejny zobaczymy go w akcji. Tworząc mroczny świat detektywa Bird-a Connolly sięgnął wyżyn budowania napięcia. Książka dla ludzi którzy nie boją się spać po ciemku...

diamentowalady | 2016-08-04
asiek609 | 2016-06-15