Sweet Cheeks

Wydawnictwo: JKB Publishing, LLC
9781942832140
angielski
ew_cia

Wszystko zaczęło się od zaproszenia. Na ślub mojego byłego narzeczonego. Powinnam je zignorować. Wyrzucić je. Spalić. Nie zrobiłam tego. Odpisałam. Z osobą towarzyszącą. Wtedy mój asystent przypadkowo wysłał wiadomość. Do Hayes'a Whitley'a. Mega gwiazdy filmowej. Człowieka, który zdobył serca milionów. Ale ja swoje oddałam mu lata temu. Był moją pierwszą miłością. Był dla mnie wszystkim....

Wszystko zaczęło się od zaproszenia. Na ślub mojego byłego narzeczonego.

Powinnam je zignorować. Wyrzucić je. Spalić. Nie zrobiłam tego. Odpisałam.

Z osobą towarzyszącą.

Wtedy mój asystent przypadkowo wysłał wiadomość.

Do Hayes'a Whitley'a. Mega gwiazdy filmowej. Człowieka, który zdobył serca milionów. Ale ja swoje oddałam mu lata temu. Był moją pierwszą miłością. Był dla mnie wszystkim. Pogonił za swoimi marzeniami, bez prostego pożegnania.

Kiedy pojawił się znikąd dziesięć lat później, powinnam go omijać szerokim łukiem. Powinnam odrzucić jego ofertę, by zabrał mnie na ślub mojego ex. Nie powinnam pozwolić mu się pocałować.

Nie zrobiłam tego.

A teraz musimy się zastanawiać, czy kiedyś wspólne kawałki życia, nadal do siebie jakoś pasują. Pierwsza miłość jest trudna do zapomnienia. Pytanie brzmi: czy chcemy zapomnieć? Albo możemy zaryzykować, dać sobie szansę i zobaczyć, co będzie dalej?

źródło opisu: kbromberg.com

źródło okładki: kbromberg.com

mclena | 2017-01-02
Przeczytana: 01 stycznia 2017

"...love is like magic. You can question it - how it happens, when it will happen, why it bowls you over when it does happen, and how you existed before it happened - but you might never get the answer. Sometimes you just have to believe in it and its process."

"Sweet Cheeks" - nie jest zbyt chwytliwym tytułem - tak samo jak okładka (przynajmniej w moim przypadku) i gdyby nie to, że to autorstwa K. Bromberg, to pewnie w życiu bym sie na nią nie zdecydowała. Tymczasem spawdza sią tutaj ponownie stare porzekadło: "Nie oceniaj książki po okładce."

Historia wydaje sie rodem z amerykańskich filmów (i nie chodzi mi o to, że główny bohater Hayes jest aktorem filmowym), cała fabuła wydawała się taka typowo Hollywoodska, że od razu porwała mnie bez pamięci. Potrzebowałam odprężenia, czegos niewymagającego i tutaj to dostałam. Wyszło naprawdę fajnie, choć troszke banalnie, momentami całkiem zabawnie. Dialogi i ogólne reakcje głównych bohaterów były jak na tego typy książki (emocjonalne)...

magpie101 | 2017-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2017

Ksiazka lekka i przyjemna jednak mimo, ze napisala ja moja ulubiona autorka K. Bromberg to czytajac "Sweet Cheeks" czulam sie jakby ja napisal zupelnie ktos inny. Nie bylo zachwytu, momentami opisy z przeszlosci i przemyslenia glownych bohaterow nudzily, ot taka zwyczajna ksiazka, o ktorej szybko zapomne.

KAMERA.....AKCJA!!

,,Stał się moim pierwszym zauroczeniem."
,,Później moją pierwszą miłością".
,,A potem... moim pierwszym zawodem miłosnym".

Wyobraźcie sobie taki obrazek... Święta, pachnąca choinka, radosne kolędy, dookoła piękne zapachy oraz mnóstwo uśmiechniętych gości i chichotów... Coś jednak nie pasuje do tego idealnego obrazka.. Ale co?!
Dziewczyna siedząca na fotelu przy kominku... z naburmuszoną miną, gadająca do siebie, wściekle wpatrująca się w książkę, leżącą na jej kolanach... Lepiej do niej nie pochodzić.. Bo byłaby w stanie przegryźć komuś gardło...
Pomyślicie o co chodzi?
To proste... i bolesne... Skończyła czytać ,,Sweet Cheeks".. Więc co jej pozostało? Albo zachowanie wariatki... albo płacz i depresja.... To drugie jeszcze może przyjść...

Czy ktoś mi przyłoży jeśli po raz kolejny powiem że czczę ziemię po, której stąpa K. Bromberg? Na wszelki wypadek.. nie powiem... Ale sobie głośno pomyślę. Może ją porwę i będę przetrzymywać zmuszając do ciągłego pisania?...

Ewitka | 2017-06-20
Przeczytana: 19 czerwca 2017

Ta książka jest zdecydowanie inna od ognistej serii Driven, fabuła dość przewidywalna, początek dość mocno się dłuży, ale mimo to czyta się przyjemnie, bo bohaterowie są ciekawi. Saylor to silna babka, która potrafi się otrząsnąć po każdej porażce, a Hayes to mega słodziak.
Kiedy były narzeczony Saylor przez złośliwość wysyła zaproszenie na swój ślub, ta przez przypadek odpowiada, że pojawi się z osobą towarzyszącą. Na szczęście z pomocą przychodzi jej były i pierwszy chłopak, który rzucił ja dla kariery w Hollywood, a jest akurat w mieście, bo przyjechał na pogrzeb wujka. choć minęło 10 lat, ich uczucia ożywają, potem zakrada się szara rzeczywistość w postaci prasy i tabloidów, czyli niby nic odkrywczego. Ale sposób, w jaki autorka to opisuje sprawia, że chce się czytać.

Gabi | 2017-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2017

O jacie ale jestem szczęśliwa ,że tak słodko się zakończyła ta historia Saylor i Hayesa.Dotrzymał słowa i oczyścił ja z tego w co uwierzyli ludzie, a Jenna przyszła ją przeprosić, chociaż nie były one szczere. Te 10 dni milczenia były niesamowite, te oczekiwanie, ta ich miłość tryskała od nich, a potem wyznanie Haysa, wzruszyłam się niesamowicie. Ich pierwsza miłość stała się tą ostatnią, bo najważniejszą miłością nie jest pierwsza miłość, ale ta ostatnia, a oni mieli to szczęście mieś jedna i drugą. Oni obydwoje otrzymali swoja druga szansę,że zawsze można naprawić to co się spieprzyło, jeśli się naprawdę kocha. Znali swoje wszystkie wady i zalety,słabe i mocne strony,obawy i błędy,bo one ich tworzą i za to się kochają.

magpie101 | 2017-08-18
Jezabel | 2017-07-02