Zgłosuj na książki roku 2017

Amulet Pięciu

Wydawnictwo: Joanna Szklarz
Anama

Dwanaście lat temu Betelgez, młoda mistrzyni amuletów, popełniła czyn, który skazał ją na potępienie w oczach ludzi i prawa. Jedynym jej sprzymierzeńcem okazał się być Dreas Crau, agent ścigający czarodziejów łamiących prawo, który dostrzegł w jej działaniu okoliczności łagodzące i doprowadził do jej uwolnienia. Obecnie Crau jest jej jedynym przyjacielem, a Betelgez jego najlepszym sprzymierzeńcem w walce z ambitnym i bezwzględnym czarodziejem, Rufiusem Ranem. By wywalczyć spokojną przyszłość oboje muszą stawić czoła widmom swoich mrocznych przeszłości i zmierzyć się z brutalna teraźniejszością.
Jest to pierwszy tom powstającego cyklu powieściowego. Tom drugi jest w przygotowaniu.

źródło opisu: https://www.e-bookowo.pl/fantasy-i-science-fiction/amulet-pieciu.html

źródło okładki: https://www.e-bookowo.pl/fantasy-i-science-fiction/amulet-pieciu.html

Anama | 2016-09-11
Na półkach: Przeczytane, 2016