Pełnia zrozumienia

Wydawnictwo: WARSZAWSKA GRUPA WYDAWNICZA
poradniki
youstyna

Duchowość nie jest jednorazowym osiągnięciem albo celem, do którego masz dążyć. Takie rozumienie to zachcianka ego. Prawdziwa duchowość to wejście na niekończącą się drogę poznawania Prawdy. To posiadanie uważnego, otwartego i świadomego umysłu. Umysłu wolnego od obaw, lęku. Umysłu nie tworzącego granic i podziałów. Duchowość to sposób patrzenia na świat takim, jaki jest. Bartosz Buśkiewicz -...

Bartosz Buśkiewicz - autor książki „Myśl i działaj jak najlepsi”. Prowadzi bloga bartoszbuskiewicz.pl oraz zapiskiinteligenta.pl. Na co dzień pomaga ludziom w tworzeniu wartościowej treści, aby mogli spełnić swoje marzenie o wydaniu własnej książki. Pasjonat holistycznego rozwoju, psychologii, filozofii, biznesu i copywritingu.