15 dróg do sukcesu

Wydawnictwo: Petrus
9788377203149
poradniki
youstyna

Życie składa się z milionów szans. Niektóre zsyła nam los i wystarczy je tylko dostrzec oraz odpowiednio wykorzystać, a niektóre organizujemy sobie sami. Nawet to, co zwykliśmy nazywać porażką lub błędem, często bywa świetną lekcją i okazją do nowych twórczych działań a zarazem najwyższą trampoliną do zwycięstwa! Nie bójmy się więc spełniać marzenia; nawet te, które uznajemy za trudne czy wręcz nieosiągalne dla nas, często bowiem, po wielu próbach i początkowych niepowodzeniach owocują sukcesem!

Kinga | 2017-08-26
Przeczytana: wrzesień 2017