24/8 BuDo Way Droga do MEGAefektywności

Wydawnictwo: Wena
poradniki
youstyna

24/8 BuDo-Way zmieni Twoje postrzeganie czasu i da Ci dodatkowy dzień na osiąganie sukcesów i rozrywkę! To lektura obowiązkowa dla każdego, kto pragnie przejąć kontrolę nad swoim życiem i stać się megaefektywnym, by zawsze osiągać oczekiwane wyniki we wszystkich obszarach życia i biznesu. Instrukcja obsługi „dodawania” do kalendarza ósmego dnia tygodnia! 24/8 BuDo-Way Droga do...

24/8 BuDo-Way Droga do MEGAefektywności to:

Ponad 60 metod na uniknięcie „pożeraczy czasu”;
Skróty do osiągnięcia celów;
Rozpoznawanie i tworzenie okazji życiowych;
Metody skutecznego działania w stresie;
Narzędzia wychodzenia ze strefy komfortu w celu osiągnięcia MEGAefektywności;
Stawianie czoła lękom, pokonywanie strachu przed porażką i radzenie sobie z rozczarowaniem;
Skracanie krzywej uczenia się na Twojej drodze do sukcesu;
Skuteczne ustalanie priorytetów.
Książka pod patronatem Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego i Ambasady Izraela w Polsce.

Damian | 2017-02-09
tomekbielawa | 2017-01-02