Zagadki logopedyczne z głoską R

Wydawnictwo: Harmonia
youstyna

Zagadki zebrane w teczce to krótkie wierszyki zapisane na kartonikach, które po rozcięciu mieszczą się w dłoni. Dzięki temu łatwo wybrać teksty aktualnie potrzebne w terapii. W odpowiedziach zawarta jest głoska r. Zdjęcia przedstawione na odwrocie mają podwójną funkcję: pozwalają sprawdzić odpowiedzi i są jednocześnie nagrodą dla dziecka za włożony wysiłek. W załączonym zeszycie znajdują się...

W załączonym zeszycie znajdują się podpowiedzi, jak można wykorzystać zagadki, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić zajęcia. Znajdują się w nim opisy wielu zabaw dla młodszych i starszych uczestników.

Zagadki sprawdzą się także w zabawie z każdym dzieckiem, które jest ciekawe świata i lubi poznawać nowe rzeczy.