Ziołowa klinika zdrowia. Fitoterapia dla zdrowego i długiego życia

Wydawnictwo: Pax
9788321119809
zdrowie, medycyna
youstyna

W tym poradniku z zakresu medycyny ziołowej znajdziecie: - charakterystykę wielu środków ziołowych skutecznie leczących dolegliwości, które pojawiają się z wiekiem, takie jak przerost prostaty, uderzenia gorąca, nadciśnienie, bezsenność, stres, depresja, zapalenie oskrzeli, kamienie nerkowe, osteoporoza, artretyzm, grzybica, dolegliwości tarczycy. - wiele sposobów leczenia i przywracania...

W tym poradniku z zakresu medycyny ziołowej znajdziecie:
- wiele sposobów leczenia i przywracania funkcji podstawowych układów anatomicznych: pokarmowego, krwionośnego, moczowego, nerwowego, rozrodczego, mięśniowo-szkieletowego, odpornościowego, hormonalnego.
- szczegółowy opis działania 150 ziół wraz z praktycznymi wskazówkami, jak je domowym sposobem przyrządzić i jak dawkować.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/ziolowa-klinika-zdrowia/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/ziolowa-klinika-zdrowia/