Origami dla każdego Cuda z papieru

Wydawnictwo: Literat
hobby
youstyna

Origami to sztuka składania papierowych figurek bez pomocy nożyczek i kleju, będąca świetną zabawą dla dzieci i dorosłych. Książka zawiera modele m.in. Świerszcza, Parowca, Drapieżnej Szczęki i Wesołego Delfina. Do książki dołączono ponad 100 naklejek, dzięki którym modele nabiorą atrakcyjnego wyglądu. Na początku wyjaśniono wszystkie znaki dotyczące poszczególnych sposobów składania modelu. Każdy model ma oznaczenie stopnia trudności.

Edyta | 2017-02-11